Vítáme vás na stránkách zámku Strážovice. Hledáte-li ubytování pro skupinu v jižních čechách například pro cyklistický zájezd, dovolenou s dětmi či partou přátel nebo romantická zákoutí pro svatební den, jsme tu pro vás. Nabízíme ubytování v našem uzavřeném areálu o celkové kapacitě 47 osob a multifunkčního sálu.

V uzavřeném zámeckém areálu o rozloze 1,5 ha je dominantou historická budova zámečku s přilehlou kapličkou svatých Tří králů, penzion a budova pro stravování s multifunkčním sálem.

V zámečku se nachází recepce a apartmán se sedmi lůžky, soc.zařízením a kuchyňkou. Na recepci je též možno zakoupit bylinné čaje dle sezónní nabídky a drobné předměty pro radost ručně vyráběné.

V areálu je možné využít multifunkční hřiště s povrchem Bergo pro volejbal, nohejbal a badminton, venkovní stolní tenis Kettler, venkovní posezení pod pergolou u ubytovacího i u stravovacího zařízení a ohniště. Pro nejmenší pískoviště s klouzačkou a houpačkami. V areálu je možno parkování osobních aut i autobusu.

ZjViZW